KONTAKTY

Proxima ARMS sr.o.
Hlavní 116 Bánov
687 54
tel: +420 731 416 335
napište nám
IČO 28288017

O nás
O nás

Vítejte na eshopu,

 

tento eshop je určen výhradně členům organizace Branné oddíly ČR z.s. a jeho cílem je poskytnout kvalitní a cenově dostupný materiál a vybavení pro výcvik. 

Zboží je možné platit jen převodem z účtu a převzít pouze osobně na základně CBA z.s.! Neodesíláme žádné zboží poštou ani na dobírku!

Najdete u nás jen omezené množství výrobků různých firem vybrané podle našich dlouholetých zkušeností. V každé kategorii najdete dva druhy zboží - jeden je určen pro začátečníky druhý pro zkušené členy. Materiál pro začátečníky je méně kvalitní, ale levný a dostačuje pro základní vybavení.

Začátečníci si výstroj a zejména výzbroj a munici pořizují pouze po doporučení starších členů! Servis výzbroje pořízený z jiných zdrojů než z tohoto eshopu má jiný ceník!

Materiál pro zkušené členy je prověřený, kvalitní a trvanlivý - ovšem jeho cena je výrazně vyšší.

Airsoftové zbraně jsou vybrány s ohledem na poměr cena/výkon/odolnost a možnosti údržby a upgrade. Všechny zbraně jsou upraveny podle standardů organizace BO ČR z.s. - výměna kabeláže, lipol baterie, konektory, nosný popruh. 

Ve zvláštní sekci najdete bazar nejrůznější výstroje a výzbroje.

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím emailu, který naleznete v dolním levém rohu našich stránek nebo na svého vedoucího oddílu.

Upozorňujeme na zvláštní podmínky pro nákup a dodání vybavení! Zboží je nutné platit pouze převodem z účtu, platební kartou a převzetí zboží je možné pouze osobně na základně Centra branných aktivit z.s. jednou do měsíce (na oddílové výpravě)!

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.